UROA

POKÓJ
NAD JEZIOREM EŁK

OPIS

EGZOTYCZNY POKÓJ UROA ok.20m2

MUSISZ TO ZOBACZYĆ, ROMANTYCZNY POKÓJ Z JACUZZI DLA DWOJGA.

 

WIOSENNE PRZEBUDZENIE

W pakiecie :

* wino musujące w pokoju kąpielowym

* sól relaksująca do jacuzzi

dwuosobowe jacuzzi z masażami

* świece w apartamencie

* pokój kąpielowy z przeszkleniem na część wypoczynkową

* ręczniki i płaszcze kąpielowe

OFERTA DOTYCZY TYLKO REZERWACJI DOKONANYCH PRZEZ www.krainaalicji.pl

 

DOSTĘPNOŚĆ terminu wyświetli się Państwu, po wpisaniu daty do rezerwacji ON-LINE

 

 

Szczegółowy CENNIK,

znajduje się w rezerwacji ON-LINE 

 

 

Egzotyczne noce dla zakochanych w Krainie Alicji 

Romantyczna kąpiel z butelką wina musującego/GRATIS do każdej rezerwacji

 

 

 

Zapraszamy Państwa do pokoju w stylu egzotycznym jest to wyjątkowe miejsce Krainy Alicji.

IDEALNE  DLA ZAKOCHANYCH PAR.

Polecane na specjalne okazje takie jak urodziny, zaręczyny, rocznice, podróż poślubna jak również wyjazdy biznesowe połączone z odrobina relaksu.

 

EGZOTYCZNE NOCE TYLKO WE DWOJE

 

NA KOSZT FIRMY ORAZ NA ŻYCZENIE GOŚCI PRZYGOTOWUJEMY ROMANTYCZNĄ KĄPIEL W MYDLANYCH PŁATKACH RÓŻ z dodatkiem soli relaksacyjnej oraz BLASKU ŚWIEC z winem musującym w pakiecie.

 

Zapewnimy Państwu dyskretną obsługę oraz intymną atmosferę.

 

WYPOSAŻENIE

Egzotyczny pokój Uroa został wyposażony w wygodną sofę z funkcja spania, telewizor LCD, TV-SAT,  z pokoju wyjście na balkon, który wyposażono w wygodne meble ratanowe.

Dodatkowo w pomieszczeniu znajduje się część KĄPIELOWA, która została połączona przeszkloną ścianą, z częścią telewizyjno-sypialnianą, gdzie centralnie ustawiono wannę z hydromasażem dla dwojga, aby utrzymać egzotyczny klimat w pomieszczeniu zaprojektowano ozdoby z naturalnego bambusa, a ściany pokryto lawą wulkaniczną. Jacuzzi dodatkowo wyposażona jest w koloroterapię, sterylizację ozonową, posiada również podświetlony panel sterowania z wbudowanymradiem oraz funkcją mocy natężenia pracy pompy wodnej oraz dysz do hydromasażu.

Apartamentowiec położony jest nad samym brzegiem jeziora ełckiego nad którym rozciąga się piękna promenada wraz z trasą dla rowerzystów. Nad jeziorem ełckim, przy promenadzie jest mnóstwo pubów i restauracji. Można tam również wypożyczyć  rowery, łódki, żaglówki, rowery wodne lub motorówki. W samym centrum Ełku park wodny, sklepy, jazda konna, park linowy, kręgielnia oraz stok narciarski oddalony od Ełku ok.20km.

 

DATKOWE ATRAKCJE W EŁKU: park wodny – mosir.elk.pl, kolej wąskotorowa – kolejka-elk.pl, konie – konie.elk.pl, kręgle – kregielnia.rydzewski.pl, restauracje – Między Wierszami, Janus, Dos Patos, Smętek, Pub Żądło, Bistro Nadjeziorna, aktualny kalendarz wydarzeń Ełku na stronie – www.elk.pl, informacje o Ełku i okolicach – infoserwiselk.pl, Z Ełku można  szybko dojechać do wszystkich najciekawszych miejsc na Mazurach i Pojezierzu Suwalsko-Augustowskim.

Miejsc, które warto odwiedzić będąc w północno-wschodniej Polsce: Kanał Augustowski www.kanal-algustowski.pl, Park dzikich zwierząt Kadzidłowo www.kadzidlowo.pl, Wigierski Park Narodowy www.wigry.org.pl, Golf w Talkach  talkigolf.pl, Spływy -„Krutynia”, „Czarna Hańcza”, inne www.splywy.pl, Trasy rowerowe w Ełku i okolicy mojrower.pl/trasy/elk, Park linowy  mosir.elk.pl/park-linowy

Planowanie wolnego czasu w rejonie Mazur ułatwi Państwu dostępny planer turystyczny na stronie www.planer.turystyka.pl

 

INFORMACJA
TELEFONICZNA

603 71 60 69

603 71 60 69

10.00 do 20.00